Vladčiny stránky

Masáže

Masáže- to je můj koníček. A věřím, že v budoucnu i poslání.
A co říci o masážích ? Jsou prostě úžasný  !!  
Jak všichni víte, masáže zde byly už v dobách dávno minulých a užívat si jich mohly jen vyvolení pod rouškou tajemna. Až několik posledních let si masáže může užít opravdu každý. 
A co taková masáž dokáže udělat s lidským tělem ?
Myslím si že nebudu přehánět, když řeknu " doslova zázraky". Prvně, má největší účinek na kůži, protože pokrývá celou plochu lidského těla. Dále na klouby, protože zde se hromadí únavové látky. Masáží můžeme účinně detoxikovat organismus, můžeme ovlivnit lymfatický systém, podkožní vazivo ( zde záleží na síle masírování), uvolňujeme stres, odstraňujeme bolesti krční páteře i zad, bederní páteře, pomáháme  srdci i dýchacímu aparátu (zvyšujeme kapacitu plic) a tak bych mohla pokračovat ještě chvíli...
 

Taky bych Vás chtěla poprosit o trpělivost. Je možné, že nebudu hned brát Váš telefon. Je to tím, že se právě věnuji klientovi. Napište mi sms kde uvedete 2 termíny a já Vám jeden z nich potvrdím. Děkuji za pochopení ...

Vaše Vlaďka

Já osobně bych byla ráda, kdyby každý měl možnost si z návštěvy u svého maséra udělat malý rituál.
A záleží jen na nás masérech jak budeme k našim klientům přistupovat. V této rubrice bych chtěla napsát pár řádků o tom s jakými prostředky pracuji, jak dlouhá může masáž být a nakonec i orientační ceny. Vše záleží na domluvě a jsme jen lidé.
Používám techniku rekondiční a relaxační. A nebude dlouho trvat, budu Vám moci nabídnout masáž lávovými kameny, kde se úžasným způsobem uvolňují výše zmíněné bolesti kloubů a tím i vyplavování toxinů z těla. Mezi další techniky které hodlám zařadit je tzv. Dornova metoda, kde budu pomáhat lidem s jejich bolestí páteře, počínaje krční a konče bederní páteří. Ovšem jen o páteři tato metoda napravování není. Objednejte se, uvidíte a ucítíte sami. Věřte mi, není nad "spokojená záda". A co dalšího mám v nabídce ? Reflexologie plosky nohou. 
Jsem přesvědčena že mám co nabídnout a záleží  jen na Vás a vaší chuti po odpočinku a  "znovuzrození- nativity"
Posledni komentare
16.04.2008 17:25:44: čoveče dobře napsaný
 
Tím to nekončí :-))